На території Борщівської ОТГ запроваджено особливий режим

17 Кві 2020 / 15:31 | Переглядів: 867

komend

Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Борщівської міської ради на території Борщівської ОТГ запроваджено особливий режим обмежувальних заходів.

На період з 13.00 год. 18 квітня 2020 року до 06.00 год. 21 квітня 2020 року та з 13.00 год. 25 квітня 2020 року до 06.00 год. 27 квітня 2020 року:

- обмежити пересування та перебування усіх громадян в громадських місцях, кладовищах, храмах та прихрамових територіях;
- обмежити роботу усіх закладів торгівлі, крім аптек та автозаправних станцій.

Водночас інформуємо, що дане рішення прийняте з метою забезпечення безпеки громадян та недопущення поширення коронавірсної інфекції на території Борщівської ОТГ і жодним чином не обмежує права й свободи громадян та НЕ Є КОМЕНДАНТСЬКОЮ ГОДИНОЮ. Згідно вимог чинного законодавства запровадження комендантської години можливе лише за умови введення на території держави правового режиму надзвичайного стану.

Разом з тим, рішенням комісії, на період дії карантину рекомендовано священнослужителям усіх релігійних конфесій на території громади:

- проводити богослужіння в тому числі у період Великодніх свят та поминальних днів без участі мирян у приміщеннях культових будівель і на прилеглих до них територій. У період відсутності богослужінь дозволити індивідуальне відвідування храмів населенням не більше двох осіб одночасно;
- звернутися до громадян через наявні інформаційні ресурси з роз'ясненням керуючись вищезазначеним порядком проведення Великодніх богослужінь, у зв'язку із карантинними заходами (обмеженнями);
- перенести поминальні дні з 25-26 квітня на період після закінчення карантину.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.