На Шпитальній хочуть продавати україномовні видання

14 Чер 2013 / 11:10 | Переглядів: 1448

Книги

Об'єкт державного майна, щодо якого надійшла заява, має намір передати в оренду Регіональне відділення ФДМУ по Тернопільській області. Йдеться про частину приміщення навчально-інформаційного центру (перший поверх, у тому числі площі спільного користування) загальною площею 9,12 кв.м, що знаходиться у Тернополі по вул. Шпитальній, 7. Балансоутримувачем будівлі є державна установа "Госпрозрахункова група Тернопільської обласної державної адміністрації".

Мета використання - розміщення торговельного об'єкта з продажу книг, газет і журналів українською мовою. Максимально можливий термін оренди - 2 роки.

Заяви про оренду приймаються до 27 червня включно за адресою: 46008, м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11 (каб. 603), РВ ФДМУ по Тернопільській області; подаються в окремому конверті з написом "Заява про оренду" із зазначенням найменування та місцезнаходження об'єкта оренди.

У разі надходження двох і більше заяв орендодавець оголосить конкурс на право оренди.

Прес-служба Регіонального відділення ФДМУ по Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.