Молодь на Тернопільському ринку праці

12 Жов 2017 / 10:30 | Переглядів: 1369

Молодь на Тернопільському ринку праці

До Тернопільського міськрайонного центру зайнятості завітали студенти 3-го курсу Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму.

Фахівець з профорієнтації Оксана Бурдель провела для відвідувачів екскурсію у Будинку праці, презентувала функціональні сектори. Студенти ознайомились із напрямками діяльності служби зайнятості та скористались можливостями електронного пошуку роботи, дізнались як роботодавці інформують центр зайнятості про вакантні посади та вільні робочі місця та як фахівці здійснюють підбір претендентів та працевлаштовують шукачів роботи.

“Під час пошуку роботи необхідно використовувати усі доступні джерела вакансій”, - наголосила провідний фахівець з профорієнтації Оксана Гороховська та ознайомила студентів з усіма можливими методами пошуку роботи.

На практичному занятті молоді люди ознайомились з головними акцентами написання резюме та самостійно створили "ідеальне резюме". Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Галина Приступа поділилась секретами проходження успішної співбесіди з роботодавцями .

З цікавістю студенти переглянули анімаційні ролики мультсеріалу ”Пошук роботи” та залишили позитивні відгуки про проведений захід. Майстер виробничого навчання Христина Шуль подякувала представникам центру зайнятості за презентацію та висловила побажання щодо подальшої співпраці з питань інформування майбутніх фахівців щодо стану ринку праці та їх професійного становлення.

Оксана ГОРОХОВСЬКА,

вВідділ активної підтримки безробітних ТМРЦЗ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.