Мати довела восьмирічну доньку до психлікарні

26 Бер 2012 / 16:17 | Переглядів: 1618

Виховання

28-річна жителька одного із сіл Чортківського району, маючи на утримані 4 малолітніх дітей, злісно ухиляється від їх виховання, не забезпечує їм належних умов проживання та лікування. Багатодітна мати живе на грошову допомогу своїх діток, але використовує гроші не за призначенням.

Жінка дозволяє собі на кілька місяців залишати дітей, не забезпечуючи їм належних умов проживання, харчування та навчання. Доки дітей годують і бавлять дідусь та бабуся, так звана мама безтурботно проводить своє дозвілля у подруги в Тернополі. І це при тому, що найстаршій дівчинці лише 8 рочків, її молодшим сестричкам 6 та 2 роки, а молодший братик 4-річного віку.
Минулого року Чортківський районний суд її тричі притягував до адміністративної відповідальності за невиконання обов'язків по догляду за дітьми, але жінка не взялася за розум.

Незважаючина неодноразові заходи профілактичного впливу та попередження служби у справах дітей Чортківського РДА, та медичних працівників, мати категорично відмовлялася від стаціонарного лікування старшої 8-річної донечки.

Як наслідок, 20 грудня минулого року дівчинка потрапила на стаціонарне лікування у психіатричне відділення обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні.

Згідно з випискою історії хвороби, дитина недочуває, мова недорозвинута, рахує лише до 5, кольорів та пір року не знає, а шкільні знання у неї взагалі відсутні. Дівчинці рекомендовано корекційне навчання і виховання за програмою спеціального навчального закладу та обстеження в Київському інституті отоларингології.

Вражає той факт, що за час перебування дитини на лікуванні - з 20 грудня минулого року по 13 лютого поточного року - мати лише один раз навідалася до донечки.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.