Лист з фронту

01 Сер 2014 / 08:07 | 1 коментар | Переглядів: 6921

лист

Шановні журналісти!

Пише вам простий украінський сержант контрактноі служби. Моє віділення зараз стоіть на блокпосту на півночі луганськоі області. Більш конкретних даних як розумієте надати неможу.

Неможна сказати що наше становище складне, є харчі, генератор, інколи навіть інтернет. Безпосередньої участі у бойових діях ми не приймаємо…
Часто читаємо украінські сайти новин. Більш за все нас вражають дві речі. Перша це байдужість більшості громадян до того, що відбувається. А друга, масова антивоєнна істерія яку зараз підіймають на заході, московські наймити.

Так, на війні стріляють і вбивають. Але не розуміти для чого це відбувається, це зраджувати батьківщині. Московські наймити зараз провокують на заході нашої країни акції нібито матерів солдатів з вимогами припинити мобілізацію та призупинити ато. І наші змі це висвітлюють…

Не інакше як зрадою я це назвати не можу. Поперше, ці фсбшні акції взагалі треба розганяти. Жорстко розганяти, щоб ніяка потвора не сумнівалася у правильності дій бійців які на фронті зі зброєю в руках захищають інтереси краіни. Можливо навіть створити спеціальний загін який буде мати право стріляти у таких путінських провокаторів без попередження. Це суворо. Але це війна. Подруге, про них категорично не можна писати. Якщо про цих "солдатських матєрєй" перестануть писати журналісти, то дуже скоро вся їх діяльність припиниться.

Цього листа я надсилаю на адресу багатьох украінських сайтів. Я не сподіваюся, що хтось його надрукує. Але це просто крик відчаю. Перестаньте нас зливати в тилу!!!

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.