Кожен п’ятий демобілізований учасник АТО знайшов роботу через центри зайнятості Тернопілля

14 Лис 2017 / 20:54 | Переглядів: 1625

Збройні сили України 2

У місцевих центрах зайнятості Тернопільщини упродовж січня-жовтня 2017 року зареєстровано 1292 безробітних демобілізованих учасників АТО, з яких 44 - з інвалідністю. Найбільше колишніх воїнів звернулося до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості - 183, Гусятинського - 103, Теребовлянського - 99 та Борщівського районних центрів зайнятості - 94 особи.

Директор обласного центру зайнятості Василь Олещук розповів, що цьогоріч уже працевлаштовано 255 демобілізованих військових, з них 6 - отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, 11 - мають роботу за умови компенсації роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, 45 - повернулися на військову службу за контрактом; 67 - були забезпечені тимчасовими місцями праці.

Професійне навчання пройшли 72 учасники АТО, з яких 7 навчались на тракториста-машиніста с/г виробництва, 5 - електрогазозварника 5 - робітника фермерського господарства, 2 - кухаря, 1 - електромеханіка ліфтів; 9 безробітних атовців підвищували кваліфікацію на курсах: "Налагодження обладнання для контролю електричних з'єднань кабельної в'язки автомобілів", "Сучасні технології та комплекс машин для вирощування основних с/г культур", "Сучасні технології вирощування с/г культур та агротехнічні заходи підвищення їх врожайності", інші стажувалися безпосередньо на робочих місцях підприємств, установ та організацій. Після завершення навчання 58 атовців уже працевлаштовано.

"Фахівці центрів зайнятості ставляться з увагою до воїнів, при доборі відповідних місць праці враховують соціальні, емоційні, психологічні аспекти шукачів роботи з числа демобілізованих учасників АТО", - повідомив директор ОЦЗ Василь Олещук.

Станом на 1 листопада, для 327 учасників АТО продовжується пошук роботи, з них 7 - продовжують професійне навчання. Допомогу по безробіттю отримують 272 осіб. Середній розмір допомоги з безробіття для військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції становив 3848 гривень.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.