Іспанії через нелегалів загрожує епідемія туберкульозу

13 Вер 2012 / 08:23 | Переглядів: 1654

туберкульоз

Експерти товариства фахівців грудної хірургії в Іспанії Neumosur попереджають, що відмова в медичному обслуговуванні нелегальним іммігрантам вкрай небезпечна, адже у кінцевому підсумку це призведе не до економії коштів, як припускає уряд, а до додаткових витрат і небажаних наслідків для всієї системи охорони здоров'я в країні.

Зокрема, неможливо буде контролювати ситуацію з туберкульозом, що може привезти до поширення цього захворювання на території всієї країни, повідомляє La Vanguardia.

Медики наполягають на контролі над нелегалами, які прибувають до Іспанії, і висловлюються вкрай різко про нову постанову уряду, яка позбавляє нелегальних іммігрантів права на безкоштовну медичну допомогу.

Члени товариства підтримують ініціативу деяких регіонів, таких як Андалусія, наприклад, залишити медичне страхування для нелегальних іммігрантів, проте, таких регіонів дуже мало і, у випадку виникнення епідемії туберкульозу, постраждає вся країна.

Джерело: Euromag.ru

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.