Ігор Турський: "Саме через супротив оборудкам нас хочуть позбавити депутатства!"

15 Вер 2017 / 14:32 | Переглядів: 2219

Податкова гроші

Інформація про те, що реконструкція площі поруч пам'ятника С. Бандері вартує менше на (увага!) 2,7 млн. грн. підняла неабиякий шквал збоку тернополян.

- На депутатській комісії з питань ЖКГ погоджували внесення змін в титульні списки капітальних ремонтів. Цікавою зміною видалась пропозиція зменшити загальну суму ремонту входу в парк Шевченка на таку собі "символічну суму" - 2,7млн.грн. Пояснення представника управління ЖКГ: відбулась економія коштів... частина робіт була зроблена в 2016-му році... Водночас, представник управління підтверджував, що в 2017-му році по цьому об'єкту була сплачена сума більше 7млн.грр.,- повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук депутат міськради Іван Сороколіт.

За словами Сороколіта, кілька місяців тому на даний об'єкти наполегливо довиділялось кілька мільйонів гривень з поясненням, що у цьому є крайня необхідність.

- Тоді це питання викликало суттєві суперечки на депутатській комісії. З присутніх на засіданні членів комісії я єдиний, хто тоді не підтримав додавання "незрозумілих" мільйонів. Ще тоді інтуїтивно відчував, що щось не так з тим входом в парк. Якщо не помиляюсь, то саме цей об'єкт (вхід в парк ім.Т.Шевченка) фігурував у ЗМІ як той, по котрому, на думку правоохоронців були суттєво завищені кошториси. То що це? Технічна помилка? Чи заслуга правоохоронців,- запитує депутат.

Дійсно, вкінці серпня ц.р. правоохоронці розпочали кримінальне провадження, в рамках якого встановили, що представники товариства, яка облаштовувало площу поруч пам'ятника Бандері, внесли недостовірні відомості в акти виконаних робіт щодо вкладення бруківки суттєво завищивши вартість закупівельних матеріалів.

- Роботи виконувались за кошти міськради, а через завищену вартість закупівельних матеріалів, загальна кошторисна вартість об‘єктів будівництва зростала на 15-30 %. Через незаконні дії службових осіб підприємства у 2017 році лише на одному із об‘єктів реконструкції товариством незаконно отримано бюджетних коштів на суму понад 1,2 млн. грн.- йшлося у повідомлені прокуратури.

Тому, як мінімум, дивно, що зараз, на фоні розпочатого провадження, чиновники мерії зненацька зекономили аж 2,7. млн. грн. З точки зору юриспруденції такі дії можна пояснити тим, що працівники ТМР просто намагаються "приховати" шкоду, завдану бюджету міста. А немає шкоди - немає і відповідальності.

- Саме через супротив таким оборудкам нас хочуть позбавити депутатства. Це саме та справа, по якій були вилучені документи і відкрито кримінальне провадження. ПанеОлександр Богомол (начальник обласної поліції,-авт.) це що домовленість: "віддайте те, що вкрали і ми вас відпустимо"?,- обурюється депутат тернопільської міської ради Ігор Турський.

Не виключено, що депутат має рацію. Та є одне "але". Провадження правоохоронці розпочали не лише по проекту біля Бандери, а й по інших також. Тому, щоб уникнути відповідальності, чиновникам та підприємцю, вочевидь, доведеться повертати "зайві" бюджетні кошти і по них. Та чи цього хочуть правоохоронці?...

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.