Допомога у збереженні сімейного щастя

05 Вер 2014 / 17:57 | Переглядів: 1959

Карітас Чортків

Добрий Господь дарував людині можливість жити в сім'ї, - в спільноті любові, взаємної підтримки і допомоги. Багато, однак, факторів мають руйнівний вплив на сім'ю. Часто люди не можуть самотужки впоратися зі своїми проблемами, і добре, якщо поруч виявиться хтось, хто захоче і зможе допомогти.

Саме з метою профілактики і протидії насильству в сім'ї стартувала 3 вересня 2014 року в приміщенні "Карітасу" міста Чорткова Тернопільської області спеціальна корекційна програма. Щоб полегшити роботу працівників центру і поділитися з ними досвідом своєїмайже трьохлітньої праці, до Чорткова завітали спеціалісти аналогічного центру, що діє у Тернополі. В ході зустрічі виявилося, що є в Чорткові багато небайдужих людей, готових до співпраці. Нехай Господь благословить їхні добрі починання.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.