30% українських чоловіків не доживають до пенсії – експерт

13 Чер 2012 / 17:25 | Переглядів: 1293

пенсіонери

В Україні мають шанс дожити до пенсії майже 70% чоловіків і понад 85% жінок, повідомила провідний науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України Лідія Ткаченко.

"У нас вірогідність дожити до пенсійного віку мають майже 70% чоловіків і понад 85% жінок, а опісля тривалість життя для чоловіків становить у середньому 15,5 а для жінок - понад 20 років", - сказала пані Ткаченко, яку цитує "Укрінформ".

За її словами, для розробників пенсійної реформи визначальним є не стільки тривалість життя загалом, скільки період перебування на пенсії.

Тим часом, вважає експерт, державі слід виділяти більше коштів на охорону здоров'я. "Того, що є зараз, замало. Це велика проблема. Має бути створена відповідна структура для медичного обслуговування українців - на це владі, насамперед, слід робити наголос", - переконана науковець.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.