У Тернополі буде оновлена «Тернопільська дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту»

31 Бер 2012 / 09:36 | Переглядів: 2662

футбол м'яч

Через хронічне недофінансування з державного бюджету спортивна галузь Тернополя знаходиться в край критичному стані. Заплановані видатки дозволяють профінансувати спортивні школи лише на 68% - найменше з усіх галузей життя міста.

З метою удосконалення системи управління закладами, оптимізації видатків міського бюджету на сесії Тернопільської міської ради прийнято рішення про припинення комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №3". Відтепер ДЮСШ №3 приєднають до спортшколи з футболу, після чого вона матиме назву "Тернопільська дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту".

На кількість вихованців та тренерів подібна реорганізація не вплине, запевнив заступник міського голови Леонід Бицюра. Однак такий крок припинить неефективне витрачання коштів, яке спостерігалося в ДЮСШ - 50% видатків з міської казни заклади використовували тільки на управлінський апарат.

На утримання кожної з установ щомісяця виділялось понад 60 тисяч гривень, з них половина - на адміністративні видатки. В результаті об'єднання двох шкіл економія міського бюджету щорічно становитиме понад триста тисяч гривень. Відповідні роз'яснення отримали тренери, вихованці та батьки. Зекономлені кошти міська влада планує використати на покращення матеріальної бази школи. Адже з шести існуючих під опікою міськради спортивних шкіл державне фінансування отримує лише одна. Решта закладів фінансуються з міської казни.

"Ми прагнемо, щоб спортивна галузь розвивалася, тому повинні дбати про інтереси дітей, безпосередньо тих, хто бере участь у змаганнях і відстоює честь міста. Секції з ДЮСШ №3 разом з їх вихованцями і тренерами будуть у складі іншого закладу, а зекономлені на управлінні школами кошти можна буде використати на покращення матеріальної бази, що, безумовно, позитивно позначиться на розвитку дітей, умовах, в яких вони займаються. Крім того, сьогоднішнім рішенням вдалось започаткувати прозору систему трансферту спортсменів у професійні команди, що дасть можливість залучити додаткові кошти на розвиток спортивних шкіл, забезпечить чітку перспективу професійного росту вихованців закладів", - зазначив Леонід Бицюра.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.