Німеччина не випустила Данію з групи

18 Чер 2012 / 08:27 | Переглядів: 2261

вболівальники німеччини

У прощальному матчі Євро-2012 на "Арені-Львів" Німеччина зійшлася у двобої з Данією.

Оскільки "манншафт" уже забезпечив собі вихід з групи, перемога була потрібною Данії. Задля виходу у наступний етап змагань підопічні Мортена Ольсена мали принаймні вигравати у німців.

Та забили першими не данці -- після метушні у штрафному майданчику Данії на 19 хвилині м'яча в сітку забив німецький гравець Лукас Подольскі.

Данцям вдалося відігратися за 5 хвилин -- на 24-ій після подачі кутового Мікаель Крон-Делі ударом головою встановив рахунок 1:1.

Шоком для збірної Данії став гол на 80 хвилині -- Ларс Бендер замкнув передачу з флангу. Після цього гравці Мортена Ольсена намагалась принаймні відігратись та до кінця зустрічі цього зробити не вдалося -- 2:1.

Відтак від групи "В" продовжують боротьбу за кубок Анрі Делоне Німеччина й Португалія.