Незабаром у Зборові, що на Тернопіллі, відкриють спортивний клуб змішаних єдиноборств та боксу!

23 Вер 2017 / 01:42 | Переглядів: 1255

Незабаром у Зборові, що на Тернопіллі, відкриють спортивний клуб змішаних єдиноборств та боксу!

Голова райдержадміністрації Ігор Яворський спільно з головою районної ради Богданом Максимівим провели робочу зустріч з керівником Тернопільського обласного підрозділу ГО "Федерація змішаних єдиноборств ММА України" Богданом Юликом. Головною метою зустрічі стала реалізація соціального проекту щодо відкриття у місті Зборові спортивного комплексу, де за ініціативи районної адміністрації та за сприянням ГО "Федерація змішаних єдиноборств ММА України" діти та молодь громади матиме можливість займатись змішаними єдиноборствами та боксом у рідному місті.
ММА - вид спорту і категорія бойових мистецтв, що включає в себе різноманітні засоби і способи ведення оборони й нападу в рукопашному бою. Основу змішаних бойових мистецтв складають класичні види боротьби (греко-римська і вільна боротьба, дзюдо тощо) і класична ударна техніка (бокс та кікбоксинг). На відміну від класичних бойових мистецтв, які в своїй більшості походять із країн Сходу, змішані бойові мистецтва не несуть в собі духовного або релігійного навантаження, віддаючи перевагу спортивно-прикладному аспекту.
"Приємно, що зараз є дійсно багато бажаючих займатись цим видом спорту, особливо діти. І наше головне завдання - дати їм можливість себе реалізувати",- розповів Богдан Юлик.
Учасники зустрічі оглянули приміщення, де в перспективі буде розміщений даний комплекс та оцінили поле робіт для подальшої реалізації проекту. А про спортивний інвентар, ринг для боксу та тренерів для юнаків подбає ГО "Федерація змішаних єдиноборств ММА України".
"Усі діти та молодь, котрі хочуть стати чемпіонами зі змішаних єдиноборств та боксу, відтепер зможуть робити це у Зборівському районному центрі! Таким чином, ми хочемо збільшити кількість хлопців та дівчат, які ведуть здоровий спосіб життя, і виховати майбутніх "зірок" федерації. Тим більше нам є на кого рівнятись, адже Україна подарувала світові багато талановитих людей. Ми раді, що в нас є можливість створити в Зборові спортивний куточок, де наші діти займатимуться цікавими та корисними видами спорту", - пояснює очільник району Ігор Богданович.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.