ФК «Тернопіль» отримав автобус, приміщення та спортивний майданчик

31 Бер 2012 / 12:34 | Переглядів: 1775

футбол м'яч

Атестацію на участь у Другій футбольній лізі проходить ФК "Тернопіль". За словами заступника міського голови Леоніда Бицюри, першим вагомим аргументом у цьому напрямку є формування статутного капіталу клубу.

Над цим зараз інтенсивно працює влада спільно з керівництвом клубу (наразі уже призначено директора та бухгалтера, виділено приміщення для розташування офісу). Наразі очікують результатів атестації. В разі її проходження клуб зможе представляти місто на змаганнях високого рівня.

Створення хорошої матеріальної бази - суттєвий крок для розвитку ФК "Тернопіль".

Таким чином рішенням виконкому 28 березня на баланс ФК "Тернопіль" передали споруду стадіону за адресою вул. Д. Лук'яновича, 8 та автобус марки VOLVO. Крім того, на балансі футбольного клубу тепер буде спортивний майданчик за адресою вул. Калинова, 46.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.