Звернення українців зі Сходу

05 Бер 2014 / 14:10 | 2 коментарі | Переглядів: 2882

флешмоб Україна

Звернення до українців.

Душа українця щира й відкрита, тому й вірить він всьому, що йому скажуть. Нащо віриш ти, українець, що брати сходу й заходу бажають один одному зла? Нащо повторюєш ганебні слова "бендеровець" та "гопник", ображаючи свого брата?

Хто і за які гріхи прокляв тебе, Українська Земле, що з покін віків шматують тебе, торгують твоїми землями, твоїми чарівними дівчатами та хлопцями?

В кожній родині бувають непорозуміння, але сильна та родина - яка єднається й сама вирішує свої проблеми. Інакше - нема родини.

Нащо ж кидаєте ви свою землю, свою Батьківщину під ноги іншій країні?

Браття-українці, сестри-українки! Впевнена, що прості люди українського Сходу й Заходу не бажають війни, не бажають зла один одному. З'єднаймося ж й вирішимо наші проблеми самотужки, без тих, хто запалює вогонь роздору між нами. Будьмо однією родиною!

Не підтримуйте тих, хто бажає приєднати вашу рідну Українську Землю до інших країн.

Я - Донетчанка. Хоч і розмовляю я більше російською, але невже це причина для роздору? Це не язик мій говоре, це мова мого серця, яке обливається кров'ю за мою Батьківщину. Впевнена, що не одна я така. Браття й сестри, єднаймося, збережімо нашу неньку Україну для щасливого майбутнього, для наших дітей.

Я - за єдину Україну!

Владілена Молчан, вчителька, Донецьк

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.