Юних тернополян сьогодні запрошують на спортивний майнанчик по вул П.Орлика, 10

30 Жов 2015 / 10:43 | Переглядів: 1572

6р3р3р

Любиш проводити вільний час активно, відпочиваючи на спортивному майданчику? Тобі 10-12 років і ти граєш у баскетбол або стрітбол?
Для тебе і твоїх друзів на універсальному спортивному майданчику відбудеться турнір зі стрітболу:
- 30 жовтня о 14.30 год. по вул П.Орлика, 10
Нехай переможуть сильніші!
Для справки. Стрітбол походить від баскетболу, проте має деякі зміни у правилах.
У гру грають 2 команди. Склад команди 5 гравців (3 польових та 2 запасних).
Гра триває два періоди по 8 хвилин. Гра зупиняється, якщо одна з команд виграє з рахунком 8:0.
Гра проходить "на одне кільце" , при цьому команда перед забиванням м'яча в кільце мусить "вивести" його за трьох-очкову лінію.