Як пломбують зуби тернопільські студенти-стоматологи

07 Бер 2014 / 10:10 | Переглядів: 5046

DSC_1201.jpg

5 березня, студенти стоматологічного факультету змагалися у вмінні лікувати зуби в рамках відбіркового туру щорічного міжнародного конкурсу "Фахівець року". Переможець поїде до Львова відстоювати честь нашого міста і рідної Альма-матер. У всеукраїнському етапі візьмуть участь кращі конкурсанти із міст України, Польщі, Росії.
"Упродовж п'яти років на кафедрі терапевтичної, дитячої та ортопедичної стоматології стоматологічного факультету ТДМУ проходить відбірковий тур цього конкурсу. Студенти з задоволенням беруть у ньому участь, оскільки це стимулює їх ще в стінах університету бути фахівцями. Ми постійно наголошуємо їм на тому, що ще під час навчання вони можуть здобути важливі для майбутнього стоматолога професійні навички, розвинути відповідальне ставлення до пацієнта", - розповіла кандидат медичних наук, асистент кафедри терапевтичної, дитячої та ортопедичної стоматології Наталія Гасюк.
Потрібно зазначити, що конкурс "Фахівець року" отримав статус міжнародного та його фінальний тур відбувається на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.
"У міському турі беруть участь здебільшого студенти ІІІ-V курсів. Випускники - це наша гордість, а представники III-IV курсів - наша надія. Студенти медичного університету неодноразово ставали переможцями фінального туру. Щодо конкурсу, який відбувся 5 березня, всі його учасники були поставлені в жорсткі рамки. Вони пройшли жеребкування від вибору робочої установки до пацієнта, а потім під пильним оком експертів справлялися з поставленими завданнями. Це зроблено з метою виключення будь-якого суб'єктивного фактора щодо отримання завдань і їх оцінювання. Цього разу конкурсанти лікували каріозні порожнини 3-4 класу за Блеком. Можна сказати, що, з одного боку, ці завдання є складними, але порівняно із тими, які поставить їм під час роботи життя, вони легкі. Тому бажаємо їм справлятися зі всіма професійними викликами у майбутньому", - додала Наталія Володимирівна.
Нагородження переможців відбулося у теплій та дружній атмосфері. Перше місце отримав студент п'ятого курсу Іван Буряк. Він і представлятиме наше місто і ТДМУ на всеукраїнському етапі. Конкурсна комісія також відзначила вміння та старання іншого п'ятикурсника Вадима Мелояна, який подає надії на те, що в майбутньому буде хорошим фахівцем. Добре справилися і студенти четвертого курсу.
Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Фотоальбом: Конкурс стоматологів "Фахівець року"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.