Всеукраїнська акція–провокація: «Диванна НЕ/залежаність – українська НЕ/залежність»

22 Сер 2017 / 10:55 | Переглядів: 1632

Диванна НЕ/залежаність – українська НЕ/залежність -2017

Встати з дивану й діяти - можливо! Під час акції-провокації українці спробують вирішити свою проблему власними силами. Варто лише почати.

ДАТА: 23 серпня

МІСЦЕ: Театральний майдан

ЧАС: 13:00-15:00

Мета акції - спонукати громадян до участі у прийнятті рішень на благо своєї громади, країни. Ставати активними, небайдужими та незалежними.

Акція покликана показати важливість дій: варто вставати з дивану і власноруч вирішувати проблеми. Україна буде незалежною тоді, коли ми позбудемося диванної залежності. Окрім Києва, акція паралельно проводиться ще в 20 містах по всіх куточках країни.

Під час дійства активісти пропонуватимуть перехожим сісти на "Диван Незалежаності", зробити селфі з диванним героєм - Почекуном. А потім кожен має зробити вибір - долучитися до персонажа чи спробувати щось змінити у своєму місті - підписати петицію, написати звернення, вирішити нагальну проблему.

Усі зібрані звернення й підписи активісти занесуть до місцевої ради та зареєструють, аби відстежувати хід подій.

Запрошуємо також долучитися мешканців міста, громадських активістів, ЗМІ та всіх небайдужих до змін! Акція проходитиме в межах проекту "Активна Громада: право вибору".

Регіональний координатор ВІ "Активна Громада" в Тернополі -Рустам Ергешов.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива "Активна Громада" - об'єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ВГО "Інститут Республіка". Проект "Активна Громада: право вибору" впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.