Вперше в Україні громадські організації «знизу» об'єдналися без команди «зверху»

18 Чер 2014 / 09:52 | Переглядів: 1499

громадська організація знизу

13 червня представники Громадської спілки "Рада бізнесу Тернопілля" провели переговори із представниками активних позапартійних громадських організацій різних міст України у Львові.

В ході зустрічі було покладено початок створенню "знизу" загальноукраїнської асоціації громадських організацій бізнесу - присутні обговорили демократичні принципи та форму єднання з метою захисту інтересів бізнесу від корумпованої системи влади.

Також радилися щодо ефективності громадського контролю за владою та створення органу із функціями підготовки загальноукраїнських законодавчих ініціатив по розвитку в Україні якнайсприятливішого середовища для розвитку бізнесу.

- Приємно, що на переговори, окрім інших, прибули також представники південно-східного регіону: із Дніпропетровська та Дніпродзержинська, - каже голова Громадської спілки "Рада бузнесу Тернопілля" Віталій Сороколіт.

До слова, тернопільські підприємці, зокрема Громадська спілка "Рада бізнесу Тернопілля", увійшли в число засновників всеукраїнської асоціації громадських організацій бізнесу.

Довідка:

  • Громадська спілка "Рада бізнесу Тернопілля" створена 14 березня 2014 року.
  • Є самостійним громадським об'єднанням, вільним від впливів політичних партій.
  • Складається переважно з власників бізнесу, приватних підприємців, які готові використовувати власний ресурс та виділяти час для участі в процесах і змінах, які відбуваються на Тернопіллі.
  • Члени громадської спілки сповідують патріотизм, відкритість та чесність, соціальну небайдужість; вважають неприйнятним здобуття статків шляхом неправомірних та неправедних дій.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.