Вітання міського голови Тернополя Сергія Надала з нагоди 25-ї річниці створення газети «Тернопіль вечірній»

25 Бер 2015 / 12:29 | Переглядів: 1838

Надал Сергій святкові вітання

25 років тому - 25 березня 1990 року було надруковане перше число газети "Тернопіль вечірній" - офіційного вісника Тернопільської міської ради.
Багато подій відбулося за роки існування газети "Тернопіль вечірній". Змінювалися редакційні колективи, обсяги газети і тиражі, тематичне спрямування і дизайн. Кожен номер газети — як фотознімок, у якому люди, події, рішення і здобутки. У двадцятип'ятирічній історії газети — відображення життя нашого покоління.
Від 1990 року країна і місто стали зовсім іншими. І сьогодні ми переживаємо трагічні і величні зміни, в яких утверджується нація, загартовуються характери майбутніх лідерів. Незмінним залишається одне — справжній патріотизм тернопільської громади. Тернополяни є авторами і героями публікацій газети, і в цьому її найбільша цінність.
Вітаю колектив редакції і всіх працівників, які за двадцятип'ятирічну історію доклались до її розвитку, з ювілеєм. Зичу вам невичерпного натхнення, журналістських успіхів, Божого благословення на щоденну працю.

З повагою,
міський голова Тернополя Сергій Надал

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.