Віктор Янукович проводить прес-конференцію в Ростові-на-Дону

28 Лют 2014 / 15:54 | Переглядів: 1914

Янукович

Віктор Янукович проводить відкриту прес-конференцію в Ростові-на-Дону. Віктор Федорович і досі вважає себе президентом України.

"Я як діючий президент України хочу заявити що Крим має бути у складі України, - сказав Віктор Янукович. -Жителі Криму не будуть підпорядковуватися націоналістам і бендеровцам".

Також Віктор Федорович зізнався, що йому допомогли втекти з України офіцери , які виконали свій обов'язок.

"Я в Ростові тому що у мене недалеко від Ростова проживає старий друг, я приїхав сюди, щоб знайти в нього тимчасовий притулок на цей час", - сказав Віктор Янукович.


Крім того, він заявив, що не віддавав наказів стріляти.


"Я не віддавав ніяких приказів міліції стріляти - міліця була безоружна".

Також Віктор Янукович сказав, що 25 травня він не буде брати участі у виборах, бо ці вибори нелигітимні, а щодо розколу свої партії відзначив, щоХай Господь Бог їх розсудить ( щодо розколу у провладній партії) їх під дулом автомата заставяли приймати рішення про вихід з партії - палили їх будинки.....


Зауважимо, що українських ЗМІ на прес-конференції дуже мало, і їм практично не дають можливості задати запитання.


Далі буде...

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.