Відтепер з Тернополя до Львова веде дорога міжнародного значення М-09

12 Вер 2017 / 14:34 | Переглядів: 1363

Відтепер з Тернополя до Львова веде дорога міжнародного значення М-09

Відтепер з Тернополядо Львоваведе дорога міжнародного значення М-09 Тернопіль - Львів - Рава-Руська (на Люблін), така її офіційна назва згідно постанови уряду України.

Як повідомляєВсе про авто, дорогу перейменували, і колишня назва вже не вживатиметься.

Роботи на М-09 тривають - працюють на ділянці протяжністю 14 км від Довжанки в напрямку Львова. Паралельно тривають роботи з фрезерування дорожнього полотна, проводиться регенерація та стабілізація основи методом холодного ресайклінгу та влаштовується нижній вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття.

Роботи по основі виконує самохідна дорожньо-будівельна машина ресайклер Wirtgen WR 240, робітники лагідно кличуть його Рекс.

Слід додати ще кілька цифр: відфрезеровано 10 км, проведено регенерації 5 км, шар асфальтобетону - 5 км. Продовжуються роботи з асфальтування в селі Озерна. Наразі робота над дорогою міжнародного значення триває.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.