Ви все ще не подали декларації? Тоді ми йдемо до Вас!

28 Кві 2014 / 16:57 | Переглядів: 910

Декларація

Для зручностей громадян, фахівцями відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області проведені виїзні консультації з питань декларування у сільських радах. Працівники податкової інспекції побували у таких радах, як: Великогаївська та Підгороднянська. Відвідали і Великоберезовицьку, Петриківську та Білецьку сільські ради.
Як зазначив очільник Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області Петро Миколайович Якимчук: "Ми не тільки декларуємо, але й усіляко намагаємось налагодити та закріпити хороші взаємовідносини з платниками податків. Адже, посудіть самі, жителі сіл у весняний період мають обмаль часу щоб дістатись до податкової інспекції та проконсультуватись з питання декларування доходів. Хтось з них здає в оренду пай, окремі отримали спадщину чи продали майно, комусь надіслали гроші з-за кордону. Фахові консультації громадяни мають змогу отримати у своєму населеному пункті".
Консультаціями щодо декларування доходів уже скористалися 167 мешканців Тернопільського району. Ними заявлено до сплати податку на доходи фізичних осіб у сумі - 70,1 тис. грн.
Нагадаємо, і про можливість подання звітності в електронному вигляді. Звітуючи електронкою, платники економлять свій час та власні кошти для придбання бланків, крім того, подана через мережу Інтернет звітність не потребує дублювання на паперових носіях. Таким платникам, також, гарантується автоматична перевірка підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок, конфіденційність інформації тощо.
Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.