В Тернополі проведено антинаркотичну профілактику серед студентів

06 Лют 2013 / 10:38 | Переглядів: 1364

студенти бесіда наркотики купити

Важливим аспектом виховання учнів є формування в них усвідомлення шкідливості вживання наркотиків. З цією метою працівниками сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Тернопільського міського відділу проведено профілактичну бесіду з учнями Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму на тему: "Профілактика та шляхи подолання, розповсюдження наркоманії серед молоді".

Під час бесіди розкрито такі питання: Що таке наркоманія? Коли з'явилися наркотики? Види наркотиків та наслідки їх вживання? Причини, стадії і фактори наркотичної залежності? Кримінальна відповідальність за зберігання і розповсюдження наркотиків.

Наркотик вражає всі сфери життя людини: стосунки з друзями руйнуються, зв'язок з батьками розривається, наркоман стає нестерпним, грубим, дратівливим по відношенню до членів своєї сім'ї, уникає контакту з ними, усамітнюється.

Працівниками міліції наведено статистичні дані про кількість затриманих осіб за вчинення злочинів пов'язаних з незаконним обігом наркотиків та яку кількість наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів було вилучено за 2012 рік у м. Тернополі.

Для закріплення інформаційного матеріалу продемонстровано відеофільм "10 причин не пробувати наркотики", з якого учні зробили висновок: Ніколи і ні при яких обставинах не приймати речовини, які можуть вплинути на психіку, ти позбудешся великої біди!

Будьмо сміливими! Скажемо наркотику - Ні!

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.