В Тернополі покажуть революцію

27 Лис 2014 / 12:11 | Переглядів: 2347

майдан456

Зміст і форму революцію покажуть у Тернополі
17 різноформатних робіт тернопільського митця Григорія Лоїка, об'єднаних темою революції, представлять 28 листопада в тернопільській галереї "Бункермуз". Відкриття експозиції о 17:00.
Картини виставки "Революція зміст та форма" раніше ніде не виставлялися, вони створені в різний час, але в них автор рефлексує на одну тему. Григорії Лоїк експериментує з формою: є полотна незвичного формату, наприклад, два метри на шістдесят сантиметрів, окрім того, представить роботи інсталяційного характеру.
Григорії Лоїк — головний художник Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т. Г. Шевченка, автор проекту-переможця пам'ятника Небесній Сотні в Тернополі. Остання його персональна виставка в Тернополі відбулася в 1996 році, хоча після того мав ряд виставок у інших обласних центрах.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.