В Тернополі покажуть фільм про революцію

04 Гру 2014 / 14:02 | Переглядів: 1484

фільм революція

5 грудня о 14:00 у "Бункермуз" розпочнеться прес-конференція із творцями фільму "Сильніше, ніж зброя". Прем'єра стрічки відбудеться того ж дня, 5 грудня, у кінотеатрі "Сінема-сіті", початок о 18:00.

У прес-конференції візьме участь творча група:

Констянтин Кляцкін - режисер фільму "Сильніше, ніж зброя" та

Іван Банніков - режисер монтажу.

Документальниий фільм творчого об'єднання #BABYLON'13 "Сильніше, ніж зброя" показує еволюцію українських реалій від стихійної спроби захоплення Адміністрації Президента 1-го грудня до кривавих боїв у руїнах донецького аеропорту. Він надасть глядачеві можливість відчути піднесення і розпач як майдану так і війни на сході України.

Коли люди на Майдані почали встановлення наметів і побудову барикад, десять українських кінематографістів створили творче об'єднання #BABYLON'13, яке стало кінематографом громадянського протесту на Майдані.

В результаті створили понад 170 фільмів і задокументували більше 1000 годин вражаючих подій минулого року. Ця робота привернула увагу значної аудиторії, з понад 5500000 переглядів та більш ніж 30 000 глядачів в інтернеті. Міжнародні мережі, в тому числі CNN, AlJazzera, ITN та інші, транслювали фільми об'єднання, дозволяючи історії формування громадянського суспільства України ввійти в свідомість міжнародного суспільства. Члени творчого об'єднання провели більш ніж 300 показів, заходів та фестивалів у десятках країн і отримали численні нагороди за свої громадські і кінематографічні досягнення.

Творчий і різноманітний колектив з понад 40 осіб, незважаючи на проблеми революції, окупації і війни, продовжує роботу і сьогодні. #BABYLON'13 об'єднував сили з українськими громадськими і журналістськими організаціями, такими як HromadskeTV, Euromaidan SOS, Центр UA, AutoMaidan та іншими. Одним з результатів такої співпраці стала серія документальних фільмів, за підтримки телеканалу 1 +1, "Зима, що нас змінила".

Трейлер можна переглянути тут: http://youtu.be/TNr10bXtX4M?list=UUrJIIeADD45RsffK2yYgmSw

Сайтфільму: http://babylon13.com/en/?theme=responsive-test

Прем'єра фільму

"СИЛЬНІШЕ, НІЖ ЗБРОЯ"

Тернопіль

5 грудня 18:00

Кінотеатр "Сінема-сіті"

ТРЦ "Подоляни"

Вул.Текстильна, 28Ч

Бронювання квитків: (0352)47-77-36

"СИЛЬНІШЕ, НІЖ ЗБРОЯ"
"STRONGER THAN ARMS"SOS, �%� ���0�`�toMaidan та іншими. Одним з результатів такої співпраці стала серія документальних фільмів, за підтримки телеканалу 1 +1, "Зима, що нас змінила".

Трейлер можна переглянути тут: http://youtu.be/TNr10bXtX4M?list=UUrJIIeADD45RsffK2yYgmSw

Сайтфільму: http://babylon13.com/en/?theme=responsive-test

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.