В тернопільському університеті згадали про Миколу Чумаченка

27 Бер 2014 / 16:23 | Переглядів: 2073

університет

27 березня 2014 року за ініціативи кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя організовано та проведено Третю Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Сучасні організаційно-економічні механізми управління якістю та ресурсним потенціалом в умовах сфери послуг і виробництва (інноваційні аспекти)", приурочену пам'яті почесного професора ТНТУ імені Івана Пулюя, академіка НАН України М. Г. Чумаченка.

Участь у конференції, окрім представників української наукової молоді вищих навчальних закладів України, взяли також представники органів державної влади, місцевого самоврядування, Обласної державної адміністрації, Обласного управління з питань науки та освіти, Обласного управління економіки, Державної фінансової інспекції у Тернопільській області.

Зі словом виступили заступник директора департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА Ольга Ютовець, проректор з наукової роботи ТНТУ ім. І. Пулюя Роман Рогатинський, декан факультету управління та бізнесу у виробництві Павло Дудкін, завідувач кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва Богдан Андрушків, заступник голови Тернопільської міської ради Ігор Турський.

У ході конференції заслухано доповіді: Ірини Серединської з темою "Формування інтегрованої системи вартісноорієнтованого управління підприємством", Ольги Погайдак з темою "Соціо-гуманітарні аспекти підвищення рівня якості життя: європейські акценти" (управління якістю обслуговування на основі комплексно-інноваційних показників)", Наталії Стельмах з темою "Михайло Яримович - видатний учений, державний та громадський діяч США - син Тернопільської землі", Уляни Митник з темою "Шляхи удосконалення законодавчої бази у господарській сфері (антимонопольні аспекти)".

Під завершення конференції було підведено підсумки наукового суперництва між молодими вченими університету на кращу наукову роботу. Переможцями визнано Ігоря Стадника, Володимира Процика, Наталію Батинчук, Вікторію Пономар та Тараса Дживака, яким вручено дипломи та авторські свідоцтва.

За результатами конференції було видано збірник тез доповідей, прийнято практичні рекомендації щодо висвітлених ідей та пропозицій, окреслено перспективні напрями проведення подальших науково-практичних досліджень проблематики управління якістю та ресурсним потенціалом в умовах сфери послуг і виробництва

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.