У Тернополі поему Катерина поставлять на англійській мові

18 Бер 2014 / 14:22 | Переглядів: 2880

Тарас Шевченко

У зв'язку з останніми політичними подіями та 200-т річчям від Дня Народження Т.Г.Шевченка Тернопільське обласне державне музичне училище ім. С.Крушельницької організовує спеціальний концерт, де буде висвітлена творчість Шевченка у світлі останніх подій (Шевченко і Євромайдан), буде поставлена Катерина англійською (!!) мовою (у світлі інтеграції України до Євросоюзу та співпраці з США), твори бандуристів та хору на слова Шевченка, залучені музиканти усіх відділів (від струнного до духових та ударних) та ін... З цього вийде хороший репортаж, тому ми запрошуємо репортерів Вашого видання висвітлити це міроприємство. Концерт відбудеться в середу, 19 березня, Тернопільське обласне державне музичне училище ім. С.Крушельницької, головний корпус, вул. Паращука, 4 для питань та інформації: організатор концерту - 096 186 6385, Марія Львівна Чорненька, заступник - 068 5798 300, Турко Андрій Зеновійович

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.