У Тернополі зі старих дерев вирізають унікальні скульптури

05 Лис 2014 / 17:39 | Переглядів: 2163

дерево

В місті впровадили нову технологію збереження старих аварійних дерев - відтепер їх не будуть рубати, а використають для створення дерев'яних скульптур.
"В Дубно ми побачили, як на старих деревах вирізають різноманітні картини, - відзначив Василь Романюк, керівник КП "Об'єднання парків культури та відпочинку Тернополя". - У парках міста є багато аварійних та старих дерев, які загрожують життю відпочиваючих".
Сему тому, щоб дерева не вирубувати та зробити їх безпечними для тернополян, вирішили просто перетворити на дерев'яні скульптури.
"Відтак сьогодні в парку "Топільче" є п'ять дерев, які почали всихати, щоб їх не різати, ми вирішили вирізьбити на них патріотичні мотиви, зокрема два дерева вже готові - на них зображені українські козаки, - зауважив Василь Романюк. - Таку унікальну роботу виконав місцевий скульптор, провідний художник Юрій Плесюк".
Сьогодні в парку "Топільче" ще на трьох деревах планують вирізьбити українських козаків, натомість у парку Тараса Шевченка художник має інші задуми.
"В парку імені Тараса Шевченка, навпроти літньої естради, є три дерева перед сценою, які також в аварійному стані, але щоб їх не рубати, художник запланував вирізьбити на них три українки, - сказав Василь Романюк. - Крім того, ми вирішили усі дерева, які підлягають зрізанню, з яких буде можливо, зробити дерев'яні скульптури".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.