У Тернополі запрошують на обстеження журналістів

25 Бер 2014 / 15:04 | Переглядів: 2323

Мандзій Андрій лікар поет вірші

Закликаємо усіх - без винятку - журналістів прийти до онкологічного диспансеру та обстежитися на рак молочної залози!
По підсумках попередньої акції з обстеження молочних залоз, варто наголосити на тому, що виявлення онкопатології у ранній стадії - не є вироком. Необхідно мати на увазі, що більше половини всіх жінок стикаються зі зміною структури грудей, раком молочної залози хворіє одна жінка з двадцяти. Так, онкологія грудей розвивається досить повільно, і перші ознаки захворювання зазвичай помітити дуже складно. Також слід знати, що рак молочної залози може виникати з доброякісного новоутворення.
Тому надважливі самостійне діагностування симптомів онкології грудей та щорічний огляд у мамолога.
Похід в онкодиспансер не повинен бути приводом для страху і депресії.
Тому, власне, за ініціативи громадської спілки “Міжнародний Клуб Лікарів та Фармацевтів” та департаменту охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації проводиться інформаційно-роз'яснювальний проект “Турбуйся про них!”.
Власне, 26-27 березня, з 9 - 15.00 год. у кабінеті №17 в Тернопільському обласному комунальному клінічному онкологічному диспансері прийматиме лікар-онкохірург поліклінічного відділення Тернопільського обласного комунального клінічного онкологічного диспансеру Наталія Савочкіна.
Мета проекту - звернути увагу журналістів на серйозність ризиків захворювання на рак молочної залози, поінформувати населення про запобігання раку грудей, про профілактику та лікування цієї хвороби.
До слова, направлення на обстеження не потрібне. Бажаючі зможуть пройти огляд лікаря-онколога та отримати професійну консультацію, а також для додаткового обстеження - безкоштовно зробити УЗД молочних залоз (жінки різного віку) та мамографію (жінки від 40 років).
Зважаючи на те, що раком молочної залози на Тернопільщині хворіють і чоловіки, запрошуються усі представники ЗМІ Тернополя та Тернопільщини - як жінки, так і чоловіки.

Довідково
Тернопільський обласний комунальний клінічний онкологічний диспансер знаходиться за адресою: вул.Р. Купчинського, 8 (на БАМі).

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.