У Тернополі – вже два мільйонери

31 Бер 2014 / 17:08 | 1 коментар | Переглядів: 1849

гроші1

Свої статки, що перевищують мільйон гривень, задекларували двоє мешканців обласного центру. Один із них заявив про отримання спадщини на таку суму, а інший - про продаж нерухомого майна. Про це повідомив під час брифінгу начальник Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області Петро Якимчук.
Загалом, з часу деклараційної кампанії про свої доходи прозвітували 1461 мешканець Тернополя і Тернопільського району. З них зобов'язані були подати декларації 346 осіб, а 1115 задекларували доходи з метою скористатися правом на податкову знижку. Найчастіше декларанти заявляють про отримання спадку - а це 174 громадяни. Задекларована ними сума доходу склала майже 20 млн. грн. Відтак до бюджету вони сплатять 708,4 тис грн податку на доходи фізичних осіб.
Доходи від продажу нерухомості на суму 9,5 млн грн задекларували 75 тернополян. До сплати вони собі нарахували 363,8 тис грн податку.
Нагадаємо, що деклараційна кампанія триватиме до 1 травня. Наразі практичну допомогу та компетентні консультації можна отримати в центрі обслуговування платників Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області. Для пришвидшення подання декларації платники можуть скористатися таким сервісом, як „Декларування on-line” або „Електронний кабінет платника податків”. При цьому має бути дотримана умова електронного цифрового підпису.
Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.