У Тернополі відбулася зустріч першого секретаря посольства Франції в Україні Жюлі Фор з представниками ВО «Свобода»

02 Вер 2014 / 14:31 | Переглядів: 2429

Роман Навроцький футболка свободи

29 серпня 2014 року в Тернополі відбулася зустріч першого секретаря посольства Франції в Україні Жюлі Фор із представниками Тернопільської міської організації ВО "Свобода", зокрема, головою Тернопільської міської організації ВО "Свобода", депутатом Тернопільської обласної ради Романом Навроцьким, депутатами Тернопільської міської ради Богданом Попадином та Михайлом Сиротюком, і членом обласного літературного об'єднання ТОО НСПУ Володимиром Демчишиним. Учасники обговорили сучасну політичну ситуацію в Україні, питання війни, проведення виборів до Верховної Ради України та діяльності ВО "Свобода" загалом.

"На даний час, Україна переживає дуже важкий період. В нас сьогодні триває не АТО, а відкрита війна з Російською Федерацією. Розуміємо, що без допомоги усього світу, нам не вдасться перемогти. Але нажаль, поки що бачимо, що ані США, ані Європа не надає нам належної підтримки. Кожну годину на сході нашої держави гинуть люди і зволікати з допомогою не можна. Ми не хочемо неймовірного фінансування чи введення миротворчого континенту. Нам потрібна високоточна, найновіша зброя і ми зуміємо відстояти цілісність України. Закликаю усіх, хто хоче підтримати нашу країну, - нехай робить це зараз.

Що стосується дострокових парламентських виборів, то безумовно це єдиний шлях до очищення влади. Це справді повинна бути та люстрація, про яку наш лідер, Олег Тягнибок, говорить ще з 2004 року. Але в умовах війни провести вибори неможливо. Ми вимагали введення воєнного стану на території Донецької та Луганської областей для абсолютного очищення цих територій від ворога. Та, нажаль, ніхто не дослухався до наших вимог, тому втрачаємо людський ресурс на сході.Якщо говорити з позиції українського націоналіста , то мені дуже приємно, що бандерівське "Слава Україні!Героям Слава!" - чутно і на заході нашої держави і на сході. Також великим досягненням українського народу вважається використання упівської символіки червоно - чорного прапора в усіх куточках України. Ще донедавна, коли ми з побратимами віталися "Слава Україні!Героям Слава!", - то на нас дивилися, як на розкольників і говорили, що не час, а зараз так говорить і вітається вся Україна. Зміни є, вірю що і ситуацію в країні ми теж зможемо змінити на краще найближчим часом". - зазначив Роман Навроцький.

"Та політика, яку провадить сьогодні Росія щодо України - це сучасний фашизм, назва якого "рашизм". Хочеться згадати рядки із популярного вірша Анастасії Дмитрук: "Никогда мы не будем братьями, ни по родине, ни по матери. Духа нет у вас быть свободными - нам не стать с вами даже сводными…". Справді, після усього лиха, яке наробило керівництво РФ нашому народу, ні про яку спорідненість чи побратимство й мови бути не може. Прикро, що серед європейців, до яких ми прагнемо, знаходяться люди, котрі підтримують Росію, як це зробила лідер французьких націоналістів Марін Ле Пен. Дуже влучним є висловлювання екс-міністра МЗС України Володимира Огризка, суть якого полягає у тому, що сьогодні Європа міняє цінності на цінники (цінники на товари, зокрема. на газ і т.д.).

Вважаю, що сьогодні складно завершити конфлікт на сході України і через те, що серед військових, які ніби-то беруть участь в АТО, залишилося чимало прихильників попереднього режиму і там вони працюють далеко не на благо України. Саме завдяки цим особам терористи знають коли і куди стріляти з "градів", де знаходяться українські силовики та іншу важливу інформацію. Наше військо треба очистити від таких запроданців.

Хочу також зауважити, що днями представники Ради Європи та іноземні делегації офіційно вручили Тернополю Почесний Прапор Парламентської Асамблеї Ради Європи. Звичайно, такий жест ми вітаємо, але хотілося б, щоб Європа підтримувала нас і тим, чого зараз нам треба найбільше - це допомога військовим.

Щодо виборів, то ВО "Свобода" має високий рівень довіри у жителів західної України, наше завдання його зберегти, а на сході України - підвищити і показати, що свободівці зроблять усе, щоб допомогти рідній державі". - наголосив Володимир Попадин.

"Наразі для нас є дуже важливою підтримка ЄС і Європи зокрема, особливо, коли на сході України йде війна. Нам потрібна амуніція, важке озброєння, медична допомога для наших силовиків. А надалі, - співробітництво з провідними потужними європейськими країнами, серед яких, звичайно, Франція. Рано чи пізно війна закінчиться, ми обов'язково переможемо, а потім працюватимемо на розвиток нашої держави разом із тими, хто нас підтримував. Держави, які нам зараз, у важкий час, допомагають, очевидно і стануть нашими партнерами у майбутньому, тому підтримка України сьогодні - це, фактично, тест на надійність. Маємо нагоду визначити, яким країнам можна довіряти і з ким варто мати ділові відносини. Сподіваємося, що руку допомоги Україні подадуть ще багато держав і разом ми вирішимо ту проблему, яка є загрозою безпеки для Європи і світу загалом". - зауважив Михайло Сиротюк.
Прес-служба Тернопільської міської організації ВО "Свобода"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.