У Тернополі в Університетській лікарні лікують шістьох майданівців

26 Лют 2014 / 11:43 | Переглядів: 2983

Тернопільська Університетська лікарня

Сьогодні в Університетській лікарні на лікуванні перебуває шестеро осіб, які потерпіли внаслідок протистоянь у Києві. Раніше ми писали про трьох представників із областей Східної України. Нещодавно надійшло ще троє потерпілих. Всі вони родом із Тернопільської області.
"Один із них має травматичний ментальний відкритий перелом нижньої щелепи зліва. Наші лікарі зробили репозицію і фіксацію уламків щелепи. Іншому хворому, у якого ушиті рани волосистої частини голови, рани лівої гомілки, забій правого колінного суглоба, гемартроз, забій лівого ліктьового суглоба, забій м'яких тканин в ділянці правої лопатки, зробили первинну хірургічну обробку ран. Цього потерпілого відповідно до характеру ушкоджень сильно побили. За його ж словами, чоловіка викрали, а згодом викинули в одній із областей Східної України серед поля. Він ледь добрався до населеного пункту, де звернувся до місцевих лікарів. Хворий під час спілкування висловив щиру подяку медикові, який вчасно повідомив його про прихід міліції і виписав з лікарні. Дружина встигла приїхати і забрати чоловіка додому. Сьогодні він іде на поправку", - розповіла проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Надія Ярема.
Щодо третього нашого земляка Надія Іванівна зазначила, що він поступив до Університетської лікарні з вогнепальною відкритою проникаючою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку середнього ступеню, пневмоцефалією, вдавленим переломом лобної кістки справа, інфікованими ранами лобно-тім'яної ділянки справа, сторонніми тілами в м'яких тканинах лобної ділянки справа. "В Університетській лікарні зробили первинну хірургічну обробку вогнепальних поранень лобної ділянки, видалили сторонні металеві уламки, усунули стиснутий перелом. правої лобної кістки. Уже декілька днів поспіль із потерпілими також працюють психологи. Усім хворим запропонована подальша реабілітація в навчально-оздоровчому комплексі "Червона калина". За їхньої згоди вона буде надана", - додала Надія Ярема.
Нагадаємо, що необхідними ліками і харчуванням потерпілих забезпечує Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського.
Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.