У Тернополі пройшов перший день міжнародного джазового фестивалю

12 Гру 2014 / 00:02 | Переглядів: 2516

jazz bez джаз без банер

В Тернопільському обласному академічному драматичному театрі 11 грудня розпочався міжнародний джазовий фестиваль. Цього року фестиваль триватиме 4 дні, й судячи з репертуару - багато творів присвячено саме подіям на Сході України.

Розпочався перший день виступом Мар'яни Садовської, яка виконала ряд стародавніх і майже забутих пісень з Полтавщини, Полісся та Вінничини. Також у її програмі були використані фрагменти текстів Сергія Жадана та Любові Якимчук, а також українські пісні з обряду виряджання сина до війська та весільного обряду.
Та все ж таки найбільше слухачів вразили пісні, що тісно переплітаються з війною в нашій країні.

"Наше місто було з каменю та заліза. У кожного з нас тепер у руці дорожня валіза. У кожній валізі попіл, зібраний під прицілом. Тепер навіть у наших снах пахне горілим..."

Згодом до Мар'яни Садовської приєдналися - Мирослава Рачинська, Зоряна Дибовська, Наталка Рибка-Пархоменко, Марія Копитчак, а також квартет контрабасистів у складі - Марка Токара, Івана Огара, Артема Каменкова та Володимира Бедзвіна.

Таке незвичне поєднання співу і контрабасу на сцені Тернопільського театру викликало бурхливі позитивні емоції у глядачів з присмаком болю й жалю.

"Отче наш, що є на небі - у повному місяці та в порожньому сонці, захисти від смерті моїх батьків, чия хата стоїть на лінії вогню і вони не хочуть її покидати як домовину...."
В кінці виступу, глядачі стоячи аплодували виконавцям.

Нагадуємо, що фестиваль відбудеться 12,13 та 14 грудня. 12 та 13 грудня о 19.00 пройде у драмтеатрі, а 14 грудня о 16.30 - в Катедрі. Вхід на концерт у Катедру - безкоштовний.


http://t-v.te.ua/photos/dzhazbez-2014/

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.