У Тернополі пояснили, чому здохла риба в Тернопільському ставі

13 Лип 2015 / 09:03 | Переглядів: 1595

рибак на ставі

Фото: Інна Данилків

В Тернопільрибоохороні кажуть, що причина загибелі риби на Тернопільському ставі - задуха. До того ж експерти переконують, що загинув лише один вид риби - йорж звичайний, який живе в нижніх шарах водойми, де є дуже мало кисню. В рибоохороні наголошують риба, яку нещодавно випустили в став, прижилася добре, її серед загиблої риби немає.

- Не потрібно падати в паніку, загинула риба йорж звичайний, яка належить до сорних видів риби. Загинула вона внаслідок задухи. Задуха відбулася в нижніх шарах води, це є типове явище по всій Україні, паніки робити не потрібно. Відбулося це внаслідок цвітіння водорослей, внаслідок того, що не було опадів. Жодних інших видів риби при огляді не було виявлено, - пояснюєначальник відділу охорони водних біоресурсів в Тернопільській області Андрій Об'єщик.

За словами Андрія Об'єщика, траплялися випадки, коли рибалки ловили рибу, яку нещодавно випустили в став. На кількох з них в рибоохороні вже склали протоколи, наразі людям пояснюють, що ловити мальків не можна. Таблички з відповідним застереженням вже скро з'являться на Тернопільському ставі.

За матеріалами: ТВ4

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.