У Тернополі податківці розсилають смс

24 Бер 2014 / 16:51 | Переглядів: 2081

смс мобільний телефон

Здаєте в оренду? Подання декларації до 1 травня обов'язкове
Повідомлення такого змісту нещодавно почали отримувати мешканці Тернополя і Тернопільського району на свої мобільні телефони. До такого штибу роз'яснення вдалися фахівці Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області. Адже у час передових технологій, інноваційних впроваджень, наукових відкриттів слід використовувати ефективні досягнення у своїй діяльності. Тому тернопільські податківці вирішили використати можливість донесення інформації до платників за допомогою sms-повідомлення. Мета даних меседжів - нагадати особам, котрі здають у найм майно, задекларувати доходи.
Як повідомив начальник податкової інспекції Петро Якимчук, такі повідомлення вже одержали близько трьохсот людей. „Даний проект вдалося втілити завдяки підтримці та розумінню важливості деклараційної кампанії керівництвом Тернопільського відділення Всеукраїнської громадської організації „Асоціація платників податків України” в Тернопільській області, з якими у нас склалася взаємна і тісна співпраця.” Петро Миколайович зазначив, що така новація, започаткована у період деклараційної кампанії, матиме продовження. „Згодом за допомогою sms-повідомлень ми інформуватимемо платників про проведення семінарів, зміни в законодавстві, терміни подання звітності, сплати платежів, законодавчі новації та ініціативи тощо,” - повідомив очільника податкової інспекції.
Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.