У Тернополі науку покажуть в картинах

11 Лют 2015 / 15:06 | 1 коментар | Переглядів: 2467

kartunu23

З 27 лютого у Тернополі в Українському домі "Перемога" відкриється унікальна виставка картин зі світу науки товариства імені Макса Планка. Кожен охочий тернополянин зможе побачити дивовижні картини , адже вхід буде вільний , а виставка триватиме до 27 березня.


Знову і знову наука долає межі непізнанного, прагнучи дослідити нове і зробити невидиме явним. В процесі суто наукового документування об'єктів досліджень часто виникають зображення з навдивовижно естетичними художніми формами та структурами: абстрактні витвори мистецтва зі світу, зазвичай прихованого від неозброєного людського ока.

Вчені із понад 80 інститутів Товариства ім. Макса Планка спеціально для виставки надали фотографії із різних галузей наукових досліджень. Спектр застосованих технологій для отримання цих знімків дуже широкий: від звичайної фотографії за допомогою кольорової зйомки з використанням різного виду мікроскопів - світлова мікроскопія, растрова електронна мікроскопія, растрово-тунельна мікроскопія, - і до комп'ютерного моделювання.

Презентоване в Українізібрання налічує 50 широкоформатних зображень, більше зображень можна побачити на нашій он-лайн виставці, представленій на сайті:www.images.mpg.de

Експозиція виставки "Картини зі світу науки"уТернополістала можливоюза підтримкиТернопільської міської ради,Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Експерта з питань кооперації в області наукових досліджень за завданнямиBMBFпана Еріха Бістрікера, а також за фінансової підтримки Федерального міністерства освіти та досліджень Німеччини (BMBF).


http://www.mpg.de/images_science

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.