У Тернопільському центрі підтримки підприємницьких ініціатив говорили про легалізацію зайнятості

26 Тра 2017 / 22:03 | Переглядів: 1054

У Тернопільському центрі підтримки підприємницьких ініціатив говорили про легалізацію зайнятості

Тернопільські роботодавці обговорили тему: "Легалізація зайнятості - крок назустріч Вашим працівникам" під час семінару в центрі підтримки підприємницьких ініціатив, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Захід відбувся за участю начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів управління Держпраці у Тернопільській області Ігоря Хаварівського.

Він звернув увагу роботодавців на зміни законодавства про працю, зокрема, щодо підвищення з 1 січня 2017 року рівня мінімальної заробітної плати; розповів про ряд доплат, які не враховуються до мінімального розміру зарплати; роз'яснив як правильно оформити трудові відносини з працівниками у випадку істотних змін умов праці при переведенні на неповний робочий день та оформити відпустку без збереження заробітної плати; поінформував про відповідальність за порушення законодавства про працю.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.