У Тернопіль уже прибула перша родина з Криму

13 Бер 2014 / 16:40 | Переглядів: 2232

карта криму

“19 тернопільських сімей готові прийняти 67 кримчан. Окрім того долучився один з тернопільських підприємців - готель “Братіслава” готовий прийняти 20 осіб. Уже прибула одна сім'я (Сімферопольський район, с. Новоандріївка) із 7 чоловік - 4дітей (3 дошкільного віку і 1 шкільного), мати, батько, і дідусь 86 років. В Координаційному штабі працюють волонтери, які записують інформацію від тернопільських сімей, а також координати кримчан. Номер телефону штабу 40 41 08.” - прокоментував Сергій Надал.

Тернопільська міська рада звертається до усіх тернополян з проханням проявити солідарність та заявити про свою готовність прийняти військовослужбовців та жителів Криму для тимчасового проживання. Для цього у міськраді в цілодобовому режимі працює "гаряча лінія" -1580, 40-20-02, 067-351-57-10.

"Ми уже розпочали реєстрацію людей, які готові забезпечити проживання кримчан у Тернополі до моменту вирішення конфліктної ситуації. Ці дані ми передаємо українцям в Криму. На даний час уже є десятки людей, які готові приймати кримські сім`ї. Також ми звертаємось до усіх небайдужих тернополян, всіх, хто має можливість надати допомогу кримчанам телефонуйте на "гарячу лінію" міськради. Тільки спільними зусиллями ми покажемо усьому світу, що українці єдині", - зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.