У неділю, 6 квітня, тернополян віддадуть під покров Матері Божої

01 Кві 2014 / 13:57 | Переглядів: 1778

123молитва

Про це повідомив високопреосвященний Василій Семенюк, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський, 1 квітня на засіданні настоятелів усіх храмів УГКЦ Тернополя та навколишніх сіл. Архиєпископ запрошує мешканців міста та архиєпархії прибути 6 квітня (неділя), о 15.00, на Театральний майдан та взяти участь у Чині відновити посвяти українського народу під покров Матері Божої.
"У ці тривожні для нашого краю дні кожен відчуваємо велику потребу заступництва Божої Матері, - зазначив архиєпископ. - На Неї покладаємо всі наші надії та очікуємо порятунки України від усякого лиха. На Чині віднови посвяти кожного вірного буде віддано під покров Матері Божої, єдиним серцем проситимемо Божого благословення, сили, мудрості, захисту від ворогів та навернення української нації до Бога".

На молитву, яка є символічним жестом вірності Господу Бога та Пресвятій Богородиці, запрошено духовенство та вірних інших конфесій, а зініціював її Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, про що він сказав у відповідному Пастирському посланні.
З історії відомо, що Пресвята Богородиця впродовж віків була надійною опорою та заступницею України. Славний князь Ярослав Мудрий в часи Київської Русі віддав під Її покров український народ. У тяжкі хвилини українці завжди зверталися у молитві до Неї та просили допомоги. З виходом УГКЦ із підпілля Блаженніший Мирослав-Іван Любачівський на прощі до Зарваниці, яка зібрала близько 1 мільйона вірних, відновив посвяту нашого народу під покров Пресвятої Богородиці.

прес-служба архиєпархії

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.