Творча зустріч з поетом Є. Безкоровайним та презентація його книги «І так живу…»

18 Бер 2013 / 15:44 | Переглядів: 1618

Безкоровайний Євген

У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді 19 березня 2013 року о 1500 відбудеться творча зустріч з поетом, публіцистом, редактором та громадським діячем, головою ТОО НСПУ Є. Безкоровайним та презентація його збірки "І так живу…". Зустріч відбудеться в рамках літературно-мистецької вітальні "Зустрічі без прощань".

Присутні матимуть можливість поспілкуватися з поетом Є. Безкоровайним,а також із заслуженим художником України Є. Удіним, письменниками Б. Мельничуком і П. Сорокоюта ін.

В програмі заходу театралізоване прочитання окремих поезій акторами театру книги "Діалог" Тернопільської обласної бібліотеки для молоді.

Для довідки:

Книга "І так живу…" побачила світ у видавництві "Терно-граф". До цієї збірки поезій увійшли нові та оприлюднені раніше вірші Є. Безкоровайного. У виданні представлено усе розмаїття тем - від інтимної до громадянської лірики, що якнайповніше розкриває творчу сутність поета. Художнє оформлення книги було виконано заслуженим художником України Є. Удіним. Книга призначена для широкого кола читачів.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.