Тернополяни вшанували пам’ять Вячеслава Чорновола

26 Бер 2012 / 07:57 | Переглядів: 2264

Надал шанує пам'ять Чорновола

Пам'ять Вячеслава Чорновола вшанували тернополяни у 13-ту річницю його трагічної загибелі 25 березня. Зокрема, міський голова Тернополя Сергій Надал, політики, громадські діячі, студенти тернопільського коледжу ім. В.Чорновола поклали квіти та запалили свічки біля барельєфу Чорновола на однойменній вулиці.

Звертаючись до присутніх Сергій Надал, зазначив:

"Тернопіль — це місто, де пам'ять про Чорновола жива. Тут його друзі і побратими, послідовники. Тут його обирали народним депутатом. В'ячеслав Чорновіл багато разів був у Тернополі. В свій час він об'їздив всю Тернопільську область, зрештою — він був людиною, яка об'їздила всю Україну — провів зустрічі в кожному селі. Таких енергійних, самовідданих політиків мабуть вже і немає. Таким був тільки він.

Пам'ять про Чорновола у Тернополі — це вулиця і інститут його імені. Це пам'ять в живих людях, які його пам'ятають. Це продовження справи будівництва України.

Життя Чорновола — це історія дисидентського руху, це новітня історія здобуття незалежності і становлення інституцій нової відродженої української держави. Поза сумнівами — він є однією з знакових постатей нашої історичної епохи. Поза сумнівами — ще до кінця не оціненої та гідно не відзначеної. Прикро, що досі не розслідувано його трагічну загибель.

Чорновіл — герой боротьби за Україну, він символ її відродження. Чорновіл — символ боротьби, яка досі триває, оскільки справа попередніх поколінь борців за Україну досі не завершена".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.