Тернопільський студент-медик переміг на олімпіаді з хірургії

06 Лис 2014 / 11:52 | Переглядів: 3579

Костянтин Козаков - переможець

Нещодавно студент шостого курсу медичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Костянтин Козаков повернувся з Всеукраїнської олімпіади з хірургії, яка відбулася наприкінці жовтня в Запоріжжі. Представник ТДМУ здобув третє місце серед сімнадцяти конкурсантів з різних вищих медичних навчальних закладів України.

"Ці змагання відбувалися в два етапи. Під час першого перевіряли теоретичні знання. Спершу потрібно було упродовж години відповісти на 60 складних тестових завдань. Після цього ми усно відповідали на теоретичні запитання. Наступного дня журі оцінювало нашу практичну роботу біля ліжка пацієнта. Насамперед ми обстежували хворого і ставили діагноз самостійно. Потім в присутності викладача ще раз показували свої дії. Очолював журі ректором Запорізької медичної академії післядипломної освіти, головний трансплантолог України, академік Олександр Никоненко. Він дуже ретельно слухав кожного конкурсанта. Ми отримали від нього і цінні поради", - розповів Костянтин Козаков.

"Помірятися" знаннями до Запоріжжя приїхали найкращі студенти зі всієї України. "Мені подобається брати участь у таких заходах, адже всі учасники є вже сформованими особистостями. Вони ставляться до олімпіади не як до змагань, а як до зустрічі з колегами та однодумцями, можливості поспілкуватися і обмінятися інформацією. Ми домовилися зустрітися на щорічній студентській конференції, яка відбувається в навчально-оздоровчому комплексі нашого університету "Червона калина". Всі учасники з задоволенням прийняли моє запрошення", - додав Костянтин Козаков.
Зазначимо, що студент, окрім основного навчання, вдосконалює свої вміння і навички під час позакласних занять на кафедрі хірургії навчально-наукового інституту післядипломної освіти під керівництвом її завідувача, професора Ігоря Дзюбановського.

"На разі пишу наукову роботу на тему "Беріатрична хірургія і вплив резекції шлунку та інших операцій на перебіг цукрового діабету другого типу". Чесно кажучи, мені дуже допомагають тренінги, спілкування і настанови Ігоря Яковича. У цьому науковому товаристві працюють ще Андрій Банадига та Богдан Куліковський", - поділився враженнями молодий науковець.
Додамо, що Костянтин Козаков потрапив до програми кадрового резерву як кандидат на посаду завідувача кафедри хірургії навчально-наукового інституту післядипломної освіти.
Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.