Тернопільські гуртківці ознайомилися з пам’ятниками історії, природи та архітектури краю

27 Лис 2014 / 10:57 | Переглядів: 1021

туризм велосипед гори відпочинок

Туристська група Комунального закладу Тернопільської міської ради "Центр творчості дітей та юнацтва" в кількості 9 осіб (2 керівники і 7 учнів - гуртківці відділу організаційно-масової роботи) здійснили велосипедний спортивно-туристський похід І категорії складності у район Подільської височини. Маршрут проходив територією Тернопільського плато та центральною частиною Товтрового кряжу Південно-Східної частини області (керівник Білоус П.М., методист Центру творчості дітей та юнацтва, заступник керівника Безух М.І., вчитель ТЗОШ № 23).

Поряд із спортивною частиною маршруту під час походу виконувалось краєзнавче завдання. "Метою цих заходів було вивчення героїчного минулого рідного краю та увічнення пам'яті героїв війни і тилу, патріотичного виховання юних громадян України. Нитка маршруту мала форму видовженого кільця, пролягала дорогами місцевого та обласного значення з асфальтовим та твердим покриттям територією Тернопільського, Теребовлянського, Чортківського, Гусятинського, Борщівського, Підволочиського та Збаразького районів. Планувалися ділянки маршруту по ґрунтових та лісових дорогах, проте погодні умови внесли свої корективи", - повідомила завідуюча відділом організаційно-масової роботи Центру творчості дітей та юнацтва" Катерина Білоус

За час походу юні туристи знайомилися з пам'ятниками природи та архітектури, відкрили для себе чарівні куточки рідного краю. Довжина активної частини маршруту походу за картографічними матеріалами 285 км. Фактично пройдена відстань 343 км., з під'їздами до зручних місць ночівель, пам'ятних місць, краєзнавчих об'єктів пов'язаних з подіями Другої світової війни.

На думку дітей, маршрут цікавий зміною краєвидів Товтрового кряжу, різномаїттям рослинного світу, можливістю випробувати себе, свої фізичні дані, долаючи стрімкі спуски та підйоми на маршруті. Гуртківці отримали змогу пізнати героїчні та трагічні сторінки історії свого краю, які й нині надихають юне покоління любити і захищати свою Батьківщину від ворога.

Ярослав КУДОБИНСЬКИЙ,
Фото з архіву ЦТДЮ.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.