Тернопільська область: рятувальники вживають заходів для захисту врожаю від пожеж

22 Лип 2014 / 09:54 | Переглядів: 1818

мнс трактор сільське господарство урожай

З метою збереження майбутнього врожаю, недопущення пожеж, посилення інформаційно-роз'яснювальної роботи співробітниками Управління ДСНС України у Тернопільській області проводяться перевірки дотримання правил протипожежної безпеки сільгосппідприємствами, агрофірмами та фермерськими господарствами. Під час інспектувань їх керівникам надається всебічна практична допомога в організації та забезпеченні протипожежного захисту.

Протягом травня-липня 2014 року рятувальники здійснили 31 планову та 15 позапланових перевірок протипожежного стану хлібоприймальних підприємств області. За результатами інспектувань керівникам підприємств внесено приписи про усунення порушень вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту. У 18 випадках до порушників вимог законодавства вжито адміністративні заходи. За участю працівників державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки під час здійснення перевірок сільськогосподарських підприємств проведено технічні огляди наявної пожежної і пристосованої для пожежегасіння в господарствах техніки.

"Сьогодні кожен керівник агропромислового комплексу усіх форм власності мусить знати вимоги пожежної безпеки, дотримуватись їх та пам'ятати, що до початку виконання комплексу зернозбиральних робіт зерносклади і зерносушарки повинні повністю відповідати вимогам пожежної безпеки. Виявлені протипожежні недоліки необхідно усувати до приймання зерна, - наголосив головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Тернопільській області підполковник служби цивільного захисту Сергій Плюта. - Перед початком збирання врожаю вся зернозбиральна техніка, агрегати та автомобілі повинні бути відремонтовані, оснащені справними іскрогасниками та забезпечені сертифікованими вогнегасниками".

Управління ДСНС України у Тернопільській області закликає, не легковажити питаннями пожежної безпеки, адже пожежу легше попередити, ніж погасити. І, як доводить практика, перестороги рятувальників не є марними. Адже за лічені хвилини вогонь здатен звести нанівець багатоденну кропітку працю хлібороба.

У ДСНС України у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.