Тернопільська міська рада допомогла ошуканим пайовикам завершити новобудову

27 Січ 2014 / 07:11 | Переглядів: 1916

Сергій Надал перерізає стрічку у будинку Щепановського

Місцеве самоврядування нашого міста на чолі з Сергієм Надалом вживає низку заходів щодо сприяння тернополянам, ошуканим будівельними фірмами, у завершенні будівництва багатоквартирних будинків.26 січня завдяки спільним зусиллями влади і громади відкрили та освятили новобудову на вулиці Довженка, 8-А. Створений у цьому стоквартирному будинку кооператив, до якого входять 96 пайовиків. першим у місті почав відстоювати свої права на незавершене будівництво - один із "еліта-центрів" Щепановського.

Завершити будівництво, ошуканим вкладникам вже засудженого власника Тернопільської фірми ПМП "Будівельник" Зіновія Щепановського, допомогло комунальне підприємство міської ради "Тернопільбудінвестзамовник".

Освятили будинок та кожну квартиру священнослужителі Української Православної Церкви Київського Патріархату. Участь в урочистостях взяли міський голова Тернополя Сергій Надал та його заступник Володимир Камінський. Мешканці будинку подякували очільнику міста за допомогу і підтримку в завершенні будівництва та вручили коровай, як символ щастя і добробуту.

У свою чергу Сергій Надал привітав новоселів з довгоочікуваною подією: "Я вітаю майбутніх мешканців цього будинку з цим радісним для них днем. За період будівництва вони стали і будівельниками, і юристами, пайовики вивчали законодавство і організовували будівництво. Своїм прикладом ви показали усім як за сприяння міської ради громаді можна вийти із скрутної ситуації. Я бажаю, щоб у кожному вашрму помешканні і загалом в будинку було щастя, добробут та Божа ласка".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.