Свободівці Михайло Головко та Ігор Бойчук передали Тернопільському спортивному клубу "Агресор" тренувальне екіпірування

17 Лис 2014 / 09:35 | Переглядів: 2298

спортивний клуб агресор

10 листопада 2014 року голова Тернопільської обласної молодіжної організації "Сокіл" Ігор Бойчук разом із народним депутатом України 8-го скликання, свободівцем Михайлом Головко передали місцевому спортивному клубу "Агресор" тренувальну амуніцію. Серед якої були щитки на ноги, боксерські лапи, рукавички, шоломи, наручні бинти, еластичні розтяжки, капи і багато іншого.

"Ми задоволенні тим, що можемо допомагати молодим хлопцям повноцінно займатися цим видом спорту. Безумовно пишаємося молодиками, котрі не "протирають штани", сидячи удома, чи, "зависаючи" десь у нічних клубах, барах і ресторанах, а наполегливо і результативно тренуються у стінах спортивного клубу "Агресор". Потрібно віддати їм належне. Хлопці горять бажанням займатися даним видом єдиноборств, не зважаючи на те, що він є доволі небезпечним і травматичним. Вони обрали вірну стежину свого майбутнього, здорового, щасливого та успішного життя і витрачають вільний час на заняття тайським боксом. Україні потрібна сильна, міцна і здорова нація! " , - оповів свободівець, Михайло Головко.

Хлопці із Тернопільського спортивного клубу "Агресор" є багаторазовими переможцями і призерами місцевих, обласних і всеукраїнських змагань із муай - таю.

"Спротсмени дійсно дуже талановиті, наполегливі і завзяті. Я неодноразово мав змогу у цьому переконатися, адже слідкував за ними, як на тренуваннях, так і безпосередньо на різноманітних змаганнях. Це сильне, мужнє, відважне і міцне теперішнє покоління української держави, яке у майбутньому зуміє залишити своїм нащадкам хороший слід не тільки у спортивній, але і у загальній історії України" , - зауважив свободівець, голова Тернопільської обласної організації "Сокіл" Ігор Бойчук.

Нагадаємо, "Агресор" - Тернопільський спортивний клуб, створений на базі Тернопільської обласної молодіжної організації "Сокіл", функціонує уже кілька років і запрошує до заняттями муай-таєм усіх охочих. Тренування проводяться тричі на тиждень: понеділок, середа, п'ятниця з 19:00 до 21:00 год. Оволодіти усіма навичками тайського боксу своїх учнів допомагає тренер Володимир Масик.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.