Стартувала соціальна акція «Подяка за талант»

15 Тра 2013 / 12:12 | Переглядів: 1652

олімпіада шкільна

З травня в Україні розпочинається впровадження соціальної акції "Подяка за талант". У рамках проекту математично обдаровані школярі візьмуть участь у бізнес-таборах Delta Camp, а їхні вчителі отримають фінансову винагороду. Таким чином, організатори проекту подякують учням за їх прагнення до висот і досягнень, а їх вчителям - за вміння цікаво подати матеріал і захопити математикою.

До участі в проекті будуть запрошені учні 11-х класів, які переможці на районних математичних олімпіад. У період, коли вони покинуть школу, але ще не будуть зараховані в ряди студентів, у них буде можливість пройти навчання в бізнес-таборі Delta Camp.

Особливість проекту в тому, що в ньому будуть задіяні виключно переможці районних олімпіад. Це обдаровані діти із сіл і невеликих міст. На відміну від однолітків зі столиці чи обласних центрів, у них набагато менше можливостей для розвитку та отримання знань.

Найважливіша частина програми - вираз подяки вчителям математики, виростив юні обдарування. За вміння захопити своїм предметом, заслужити любов і повагу дітей, зростити їх самодостатніми особистостями вчителі отримають листи подяки та фінансову винагороду.

Програма "Подяка за талант" проводиться на всій території України в травні-червні цього року. У Delta Camp навчання зможуть пройти близько 600 дітей з усіх регіонів України. Приблизно така ж кількість вчителів отримають винагороди.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.