Сприяння розвитку малого бізнесу

17 Чер 2013 / 08:26 | Переглядів: 1598

підприємець

13 червня цього року в Українському Домі "Перемога" відбулась робоча зустріч підприємців та керівників приватних підприємств м. Тернополя з представниками управління економіки, промисловості та праці, управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів міської ради, представниками Тернопільського міськрайонного центру зайнятості, Головного управління Міндоходів у Тернопільській області, Пенсійного фонду України в м. Тернополі, загалом біля 60 осіб.

Основна тема робочої зустрічі - видача Тернопільською міською радою дозволу на встановлення літніх майданчиків та павільйонів для торгівлі.

На зустрічі виступив директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості А.В.Куриляк, який докладно ознайомив присутніх з можливостями служби зайнятості щодо надання послуг роботодавцям відповідно до нового Закону України "Про зайнятість населення". Особлива увага роботодавців привернута на створення нових робочих місць для торгівлі у літніх майданчиках, які дають можливість не тільки якісно підібрати кадри з проведенням стажування на робочому місці, але й отримати компенсацію єдиного внеску, сплаченого роботодавцем за працевлаштованого за направленням служби зайнятості на нове робоче місце зареєстрованого безробітного.

Учасники отримали вичерпну інформацію щодо широкого спектру можливостей, які надає служба зайнятості, а також відповіді на питання, що їх цікавили. За підсумками зустрічі ухвалено рішення Тернопільської міської ради про дозвіл встановлення літніх майданчиків, а також визначили основні пріоритети подальшої співпраці зі службою зайнятості та іншими державними організаціями.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.