Що це за день?

12 Лип 2017 / 00:22 | Переглядів: 977

Святі Петро і Павло

Дванадцяте липня, цього дня християни відзначають свято Петра та Павла. Святом Петра закінчується піст Петрівка - це один із чотирьох багатоденних постів у церковному році. Проте його не так суворо дотримуються, як для прикладу Великогоднього.

Ще колись моя бабуся говорила: "На Івана вода п'яна, а на Петра вода тепла". Кажуть, що в цей день не варто купатися, адже вода може забрати, як жертву. Вірити чи ні - це, звісно, індивідуальна справа кожного, але поважати традиції варто.

Цікавою видається ще одна подія - Всесвітній день фотографа. У католиків - день святої Вероніки. Що ж має фотографія до католицького свята? Отже, за Біблією, саме Вероніка стерла кров з обличчя Ісуса Христа, коли Він тяжко піднімався на Голгофу. Після чого на тканині залишився образ Спасителя. Цей день Папа Римський офіційно затвердив, як Всесвітній день фотографа.

То ж як бачимо, релігія стає частиною нашого життя, адже людина без віри - це як квітка без сонця.

Галина ВАЦЛАВСЬКА,

студентка ТНПУ імені В. Гнатюка

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.